امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021

David Rienau : قرار بود خواننده مدرن تاکینگ باشم!​

David Rienau چهل و هشت ساله پرده برداری جدیدی در روزهای بیست و پنجمین سالگرد تشکیل مدرن تاکینگ کرد ه است.

وی اعلام کرده : من در ابتدا قرار بود جای توماس آندرس باشم. در اواسط دهه ۸۰ قرار شد بعد از دیتر بوهلن عضو دوم مدرن تاکینگ باشم.

او الان آن روز را در رستوران Wattkorn به همراه دوستش Michael Wollenberg در سال ۱۹۸۴ را به یاد می آورد ، زمانی که سرنوشت همکای وی را با دیتر بوهلن رغم نزد.

دیتر در زمان قبل تشکیل مدرن تاکینگ وی را به استودیو خانگی خود دعوت کرد و از او برای ضبط اولین نمونه ترانه You’re My Heart, You’re My Soul کمک خواست . همچنین دیوید اعلام کرد به من جهت یاری در نقش نفر دوم گروه درخواستی ارائه شد.

اما در کمال نادانی وقتی آهنگ را دیدم به دیتر گفتم :” من چیز خاصی در این ترانه نمی بینم و پیشنهادش را رد کردم… ” ” من بیشتر دوست داشتم به عیاشی بپردازد. ”

درست دو هفته بعد دیتر با توماس آندرس جوان ملاقات کرد که امروز نتیجه این کار فروش ۱۲۰ میلیون نسخه و جهانی شدن همین ترانه ای که به راحتی نپذیرفتمش شد. این بزرگترین اشتباه در زندگی ام بود. این یک افتضاح است.

http://iran4moderntalking.ir/News/59-2.jpg

دیوید در کنار پامیلا آندرسون – ۱۹۹۸​

دیوید ۴۸ ساله هنوز هم در تلاش این است با ترکیب سازی قطعا های معروف مانند Latin Lover وارد موسیقی شود اما در نهایت فقط توانسته با افراد و گروه هایی مثل Bon Jovi و Rod Stewart و Mick Jagger عکس بگیرد!

او در حال حاضر مدیر کارهای بازیگرانی مانند Sophie Schütt و Franziska Weisz است .

به راستی اگر همکاری دیتر با David Rienau شکل می گرفت سر انجام مدرن تاکینگ این گونه بود … ؟

 

منبع:

  • www.bild.de​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *