امروز برابر است با :17 مه, 2021

۸ سوال از توماس در کنفرانس مطبوعاتی روسیه – نووسیبیرسک

توماس : هیچوقت خودم را درگیر مد نکردم !


 

تاریخ مصاحبه سپتامبر ۲۰۰۷ نووسیبیرسک

کنفرانس مطبوعاتی با توماس در نووسیبیرسک واقع در هتل مرکزی شهر در ساعت ۱۶.۰۵ به پایان رسید. سپس روزنامه نگاران روسی درباره کلماتی از او سوال می کنند و توماس به پاسخ می پردازد:

درباره ورزش:

فقط می توانم بگویم که من ورزشکار نیستم.هرچند که در جشنواره ورزش سیبری حضور دارم اما امیدوارم شما به یاد داشته باشید که من در درجه اول خواننده هستم! اما مخفی نمی کنم ، من یک مربی ورزش شخصی دارم و در مواقعی که بدنم نیاز دارد از او کمک میگیرم. در بین ورزش ها گلف را بیشتر می پسندم.

درباره سیبری:

این اولین بار است که در سیبری حضور دارم به ویزه شهر نووسیبیرسک  . اگر می خواهید بدانید که من از خرس های سیبری نمی ترسم بدانید که سخت در اشتباهید! امیدوارم که فقط خرس ها تا در در اتاقم نیایند!

درباره پسر خود:

الکساندر هنوز کوچک است و خیلی زود است درباره استعداد های او صحبت کنیم. اما طبیعی است که زمانی رشد می کند و برای رقابت ها بر روص صحنه می رود. او گاهی اوقات کنار پیانو مینشیند و با ملودی ها بازی می کند … اما بعد می گوید بابا حوصله ام سر رفت و میرود پای تلویزین می نشیند …

درباره روزنامه نگاری:

اگر فرزند من بخواهد روزنامه نگار شود مخالفتی نمی کنم چرا چون چیز بدی در این حرفه ندیده ام.

درباره احساسات:

فکر میکنم عاشق هستم ، در همه زمان ها . زمان بسیار کوتاه است .اوغاتی که در سکوت کنار همسرم کلودیا می نشینم با دانه دانه سلول های بدنم با احساس هستم.

سلیقه:

خدار را شکر من هیچوقت درگیر مد نبودم. سبک های کلاسیک را بیشتر پسند می کنم و زمانی که کسی لباس های مارک دار می پوشد عصبانی می شود. رنگ مورد علاقه من سیاه و سفید است.

موفقیت:

در یکی از ترانه هایم گفته ام : “برای به دست آوردن پاسخ باید پرسید…” بنابر این این شروع موفقیت است.

موسیقی در روسیه:

شخصا بیشتر شبکه MTV را نگاه می کنم و نوازنده های روس در آن کم نیستند اما متاسفانه نام آن ها را به یاد ندارم. البته نام یکی را با خاطر دارم ، Valeria !

( حالا روزنامه نگار ها دانه دانه نام خواننده ها و گروه های روسی را به توماس می گویند بلکه حافظه اش یاری دهد!! )
خوشبختانه توماس افرادی مثل Philip Kirkorov و Tattoo و Dima Bilan را شناسایی می کند!

پس از این کنفرانس مطبوعاتی توماس به همان هتل Ob در نووسیبیرسک می رود. و تا ساعت ۲۰ برای اجرای کنسرت در لنین آماده می شود…

اطلاعات بیشتر در انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *