امروز برابر است با :11 ژوئیه, 2020

سوء استفاده از موزیک ویدئوی Stay With Me در سایت Mirax Group


در تاریخ ۱۵ مارس سال ۲۰۱۱ خبرگزاری های ایننتر فاکس Ekho Moskvy, و RIA Novosti گزارش دادند که :

توماس اندرس خواننده ی سابق ” مدرن تاکینگ ” علیه سرگئی پلونسکی تاجر روسی وارد یک مورد جنائی شده است.
اندرس شکایت خود را در قالب یک بیانیه به پلیس شهر موسکو ارائه داده است .

“موضوع از این قرار است که این تاجر روسی از قسمت هایی از موزیک ویدئوی Stay With Me را به طور غیر قانونی و جهت تبلیغات در سایت Mirax Group استفاده کرده است .

سرگئی پلونسکی
.

توماس اندرس اظهار می کند که این کار بدون اجازه ی وی صورت گرفته و نامبرده به طور غیر قانونی این ویدئو را در سایت خود ارسال کرده است.

در این پرونده I Jorin به نمایندگی از شرکت تبلیغاتی good taste of Music ” به عنوان وکیل مدافع از سرگئی پلونسکی دفاع خواهد کرد.

وکیل مدافع مذکور اعلام داشت که ” من امروز درخواست خود را به رئیس امور داخلی موسکو و موسسه دعاوی جنایی تحت بند ۳ از ماده ۱۴۶ قانون کیفری که مربوط به ” نقص کپی رایت و حقوق مرتبط آن است ” ارائه خواهم داد.

طبق این قانون مجرم می بایست متحمل ۶ سال حبس شود.

.

I Jorin اظهار می کند که ویدئوی تبلیغاتی ای که ” پلونسکی ” در وب سایت Mirax Group پست کرده است , گزیده ای از موزیک ویدئوی Stay With Me می باشد که توسط همان شرکت ” good taste of Music ” تولید شده است و طبق قانون این شرکت مالک معنوی این اثر می باشد.

شاکی در بیانیه ای به اداره ی پلیس شهری اعلام داشت که :

که استفاده ی غیر قانونی و سوئ استفاده از این اثر در فعالیت های تجاری سایت Mirax Group به صاحبان این اثر در مقیاس بزرگی آسیب وارد کرده است.

“طبق قانون نه پلونسکی و نه سایت Mirax Group حق استفاده از این ویدئو را به نفع شخصی خود ندارند.”

شاکی همچنین گزارش داد که از پلونسکی درخواست کرده است که موزیک ویدئو را از سایت خود حذف نماید ولی تاکنون پاسخی از جانب وی دریافت نکرده است !

“اطلاعات بیشتر در انجمن”

اشتراک گذاری