امروز برابر است با :17 مه, 2021

جدیدترین نامه ی توماس اندرس به طرفداران


توماس اندرس در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۰ از طریق یک پست الترونیکی همه ی طرفداران خود را از وقایع در حال وقوع حرفه ی موسیقی خود آگاه کرد.

طرفداران محترم و طرفداران موسیقی من !

من امیدوار هستم که شما تابستان فوق العاده ای را گذرانده باشید , برای من تابستان با وقایع گوناگونی گذشت , تعطیلات من در برنامه های مختلف تلویزیونی و تور های کنسرت برای آلبوم Strong در روسیه گذشت .

آلبوم جدیدم با این عنوان در بهار امسال در روسیه منتششر شد و با موفقیت به فروش رسید “و در حال حاضر بیش از ۶۰۰.۰۰۰ نسخه از آن به فروش رسیده و در وضعیت پلاتین قرار گرفته است. و من از این واقعیت بسیار مفتخر هستم.”

احتمالا شما دائما از خود این سوال را می پرسید که این آلبوم در چه تاریخی در اروپا و به خصوص در آلمان منتشر می شود ؟

با خوشحالی این را گزارش می دهم که , با توجه به قراردادی که با شرکت ضبط امضا کردم انتشار این آلبوم برای فوریه – مارس امسال برنامه ریزی شده است . با این حال شما می توانید چند آهنگ از این آلبوم را پیش از انتشار در Fan Club Party فوریه سال آینده گوش دهید

من قصد دارم در آینده ای نزدیک از طریق پست الکترونیکی , اطلاعات لازم و دعوت نامه ی رسمی زا برای شما طرفداران بفرستم.

تاریخ این رویداد در ۵ فوریه سال ۲۰۱۱ خواهد بود و محل برگزاری آن به آدرس زیر می باشد :

Kulturfabrik Koblenz , واقع شده در خیابان Mayer – Alberti , 11, D-56070 ( آلمان )

قیمت بلیط ورودی ۲۰ یورو خواهد بود و درب های ورودی از ساعت ۱۵ باز خواهد شد .

در فن پارتی سال گذشته ما سیستم خوبی را برای ارائه این رویداد پیاده کردیم و ما موفق شدیم که شما را از ایستادن در صف نجات دهیم ! و امسال هم قصد داریم که این نو آورری را مجددا تکرار کنیم .

همچنین مفتخرم که شما طرفداران را به برنامه ی بعدی خود که در روز بعد از فن پارتی و در شهر نورنبرگ برگزار می شود دعوت نمایم.

هزینه بلیط برای این کنسرت ۳۵ یورو می باشد که شروع آن در ساعت ۱۳ خواهد بود و برنامه به مدت ۹۰ تا ۱۰۰ دقیقه ادامه خواهد داشت.

من امیدوارم که امروز توانسته باشم بسیاری از اطلاعات خوب و جدید را به شما بگویم . و مشتاقانه منتظرم تا شما را به زودی ملاقات کنم.

“اطلاعات بیشتر در انجمن”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *