امروز برابر است با : 9 ژوئیه, 2020

من عاشق کریسمس هستم – مصاحبه با Frau von Heute 2012


مرد سرسخت خانواده ، خواننده ۴۹ ساله اعلام کرد آلبومی به مناسبت کریسمس منتشر خواهد کرد . او به ما گفت که جشن کریسمس برایش اهمیت دارد .

– نام آهنگ های مورد علاقتان چیست؟

توماس : نمیتوانم بگویم ، برای این آلبوم آهنگ های مخصوص جشن و پایکوبی کریسمس را انتخاب کردم . چه گونه ما بین ۱۵ فرزند یکی را انتخاب کنم (با خنده . اشاره به ۱۵ آهنگ این آلبوم )

– دوران کریسمس را دوست دارید؟

توماس : بله قطعا ، خیلی دوستدار داستان های عاشقانه و رومانتیک کریسمس هستم . خاطرات دوران کودکیم به آنها وابسته است . چند هفته از سال فرصت خوبی است برای انجام کارهای متفاوت .

– چه چیز خاصی از آنها برای شما لذت بخشتر است؟

توماس : من عاشق آرامش هستم ، روشن شدن شمع و عطر آن ، همه این ها را واقعا دوست دارم .

– مراسم و آیین های این روزها را انجام می دهید؟

توماس : همیشه درخت کریسمس هست .بوی درخت صنوبر را خیلی دوست دارم . هیچ وقت در خانه از درختان مصنوعی استفاده نمیکنم . و البته رفتن به کلیسا در شب کریسمس .

– چگونه این روز را جشن میگیرید؟

توماس : اغلب ما با دوستان به کلیسا میرویم و سپس به خانه دور هم جمع میشویم .

– در این روز غذای خاصی میل میکنید؟

توماس : غذا در اولویت بعد قرار دارد.  ما غذاهای کلاسیک کریسمس نمیخوریم . بعد از کلیسا به ملاقات یکدیگر میرویم ، و با هم یک شیشه نوشیدنی و کمی میان وعده و تنقلات میخوریم، چرا که میخواییم با هم در ارتباط باشیم . بعد از ساعت ۲۱ با خانواده دور هم مینشینیم .

– کنار هم در صدایی آرامش بخش …

توماس : بله ، برای من بسیار مهم است .در طول روز کریسمس به خودمان اجازه میدهیم که در استراحت کامل باشیم . اگر تمایلی بود کتاب میخوانیم ، و در تمام طول این مدت شمع روشن است . اجازه میدهیم روز به سادگی بگذرد .

– و درباره پسرتان ، الکساندر حتما به دنبال هدیه است؟

توماس : خب ، او پسر باهوشی است .وقتی که خانه دوستان میرویم خیلی طبیعی هدیه اش را میگیرد . وقتی به خانه برگردیم ، منتظر هدیه اصلی است . روز بعد هم هدیه خودش را از پدر و مادربزرگ دریافت میکند .
ما در تلاش هستیم که تعداد این هدیه هایش را کم کنیم .

– چرا؟

توماس : ما طبق یک سنت قدیمی در شب کریسمس با دوستان در مهمانی حاظر میشویم . بدیهی است که همه آنها هدیه ای به الکساندر میدهند . او باید بداند که آنجا محل کاسبی نیست .

– برای شما مهم است که او چه طوری در شرایط ممتازی رشد کند .

توماس : البته . خیلی خوشحال هستم که او فردی اجتماعی شده . چرا که رفتار گرم و صمیمانه جزو حقوق هر انسانی است . ما به او نشان میدهیم که کودکانی هم هستند که شرایط خوبی نسبت به او ندارند .

“اطلاعات بیشتر در انجمن”


منبع :

  • مجله Frau von Heute

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *