امروز برابر است با :31 مه, 2020

مروری جامع بر Bad Boys Blue، رقیبی سرسخت برای مدرن تاکینگ

مقدمه

سبک گروه بد بویز بلو – Hi-Energy، House، Eurodisco، Eurodance، Italo-Disco، Dance-Pop میباشد.

این گروه سه نفره، در تابستان ۱۹۸۴ تشکیل شد و همزمان با مدرن تاکینگ در آلمان شروع به کار کرد و از همان ابتدا رقیب اصلی گروه مدرن تاکینگ و سپس بلو سیستم به حساب می آمد. و تا سالها این رقابت ادامه پیدا کرد و پس از بازگشت مدرن تاکینگ در سال ۹۸ به اوج خودش رسید!

سبک موسیقی این گروه بسیار شبیه مدرن تاکینگ است، اما تقلیدی نیست.
در آهنگای Bad Boys Blue همانند مدرن تاکینگ از طنین های نازک و افکتهای HPVs استفاده شده ولی کمتر از مدرن تاکینگ.

Bad Boys Blue گروهی است که Eric Singleton رپر سیاهپوست، زمانی که در مدرن تاکینگ فعالیت داشت همزمان در آن گروه هم فعالیت میکرد!

معرفی اعضای گروه Bad Boys Blue
به عکس زیر دقت کنید:

John McInerney – Andrew Thomas – Trevor Taylor

این ۳نفر علیرغم اسم گروه، هرگز پسران بدی نبودند!

اینها کسانی هستند که بد بویز بلو با آنها شروع شد و در واقع خواننده های اوریجینال بد بویز بلو هستند.

 

– اون آقایی که ریش و موی انبوه داره نامش Trevor Taylor است، (اسم کامل او: Trevor Oliver Taylor). متولد ۱۱ ژانویه ۱۹۵۸ در شهر Montegno Bay در جامائیکا .

Trevor Taylor خواننده اصلی گروه بد بویز بلو بود در دو آلبوم اول تمامی آهنگها به وسیله او خوانده شده است (به جز یک آهنگ).

– نفر وسط در عکس فوق (همون آقای سیاهپوست) که مشاهده میکنید Andrew Thomas نام دارد (اسم کامل وی: Andrew Freddie Thomas) و متولد ۲۵ مه سال ۱۹۶۳ در لس آنجلس امریکا میباشد.

Andrew Thomas سالها یار وفادار Bad Boys Blue بوده. به جز چند آهنگ، بیشتر خواننده بک گراند بود و البته گاها اگر آهنگی قطعه رپ یا دکلمه داشت اجرا میکرد. البته در اولین سینگل بد بویز بلو به نام L.O.V.E in my car ایشون خوانندگی اصلی را بر عهده داشت.

– و اما نفر سمت چپ … John McInerney نام دارد (با نام کامل: John Edward McInerney ). او متولد ۷ سپتامبر ۱۹۵۷ در لیورپول انگلستان میباشد و از سال ۱۹۸۷ اصلی ترین خواننده این گروه به شمار می رود و نیز هم اکنون هم به فعالیت در گروه Bad Boys Blue ادامه میدهد.

البته چهره او تغییر کرده و سالهاست که سیبیل نمیگذارد!

ادامه مطلب …

اطلاعات بیشتر در انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *