امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021

سال ۲۰۱۰ میلادی و زمزمه های تشکیل دوباره مدرن تاکینگ

– مجله خبری تحلیلی Bild: پیغام سری در آلبوم Dieter-Der film !

آیا امکان دارد گروه مدرن تاکینگ برگردد؟ امکان دارد دیتر بوهلن ۵۲ ساله و توماس ۴۳ ساله با وجود اختلافات شدید باز هم شروع کنند؟
بعد از منتشر شدن آلبوم Dieter – Der Film در سال ۲۰۰۶ طرفداران مدرن تاکینگ یک پیغام محرمانه در یکی از تراک های این آلبوم با نام Bizarre, Bizarre کشف نمودند.

در این ترانه اگر به صدای پشت توجه کنید دیتر صدا میزند :
I greet you all, Modern Talking’ fans. There is never an end of ‘Modern Talking
آقای بوهلن این به چه معناست؟
خب این واقعیت ندارد! این پیغام یعنی مدرن تاکینگ برای همیشه زنده خواهد ماند!
مجله Bild – ۱۴ مارس ۲۰۰۶

– مجله خبری تحلیلی Bild ، دومین بازگشت مدرن تاکینگ در سال ۲۰۱۰ :

معنی جملاتی مانند Bizarre, Bizarre و در ترانه های شما به چه معناست؟ آیا گروه در کار است ،همچین اتفاقی می افتد؟
دیتر : در آینده نمی توانم در جلوی میکروفن باایستم و آواز بخوانم. شاید دو پسر جوان این کار رو انجام دهند و فوق العاده است … این در رویای من است …
… در سال ۰۱۰ ۲ دو نفر مدرن تاکینگ را زنده می کنند و با اجرای سبک های قدیمی انقلابی در چارت های موسیقی به وجود می آورند ، درست مثل مدرن تاکینگ سابق …
مجله BILD – سال ۲۰۰۶

– RTL: بازگشت دوم مدن تاکینگ در سال ۲۰۱۰ میلادی :

دوشنبه ۲۸ نوامبر دیتر در برنامه Explusiv شرکت نمود و گفت : احتمال دارد دوباره مدرن تاکینگ را ثبت کنم. کار را با یک کنسرت فوق العاده بزرگ شروع می کنم اما فعلا همکار خودم را انتخاب نکردم.
RTL- نوامبر ۲۰۰۶ میلادی

۳ سال بعد :

– مصاحبه دیتر بعدر از کنسرت مسکو :

… شما اعلام کردین در سال ۲۰۱۲ درباره پروزه مدرن تاکینگ صحبت هایی دارید. کمی بعد شما تصحیح کردید و گفتید که امکان دارد مدرن تاکینگ با همان ترکیب سابق خود نباشد و از خواننده های دیگری استفاده کنید. آیا این ایده درست است؟

دیتر : زمان دست خوش دگرگونی است! متاسفانه من به خاطر برنامه ها و استعداد یابی ها بسیار مشغول و گرفتار هستم. بنابر این فعلا هیچ وقت به گروه موسیقی فکر نمی کنم.
۲۷ نوامبر ۲۰۰۹ – مسکو

– منبع خبری DPA : بدون در نظر گرفتن همکاری سابقشان آنها هرگز با هم ملاقات نمی کنند، و بنا به گفته یکی از مدیران توماس آن ها هیچ وقت تحت هیچ شرایطی نمی توانند یا یکدیگر دیدار کنند.

بعد از جدایی در سال ۲۰۰۳ تا الان آن ها حتی یک کلمه با یکدیگر صحبت نداشته اند. پس حالا که توماس و دیتر در روسیه هستند ملاقات این دو غیر ممکن است. افرادی که فکر ملاقات این دو را در روسیه می کنند صرفا یاد و خاطرات گذشته افتاده اند.
۱ دسامبر ۲۰۰۹

بسیاری از افراد با حرف هایی که رد و بدل شده پیش بینی کرده اند که در سال ۲۰۱۰ تشکیل دوباره گروه را ببینند اما ، با صحبت هایی که دیتر کرده مدرن تاکینگ تشکیل خواهد شد؟ ایجاد دوباره گروه با اختلافاتی قدیمی که بین توماس و دیتر وجود دارد امکان پذیر است؟ آیا حضور تماس و دیتر آن هم در یک روز داخل روسیه برای برنامه های مختلف اتفاقی بوده؟

باید در طول سال ۲۰۱۰ میلادی منتظر شد …

Will Back Modern Talking Again?
Anything Is Possible

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *