امروز برابر است با :11 ژوئیه, 2020

خانه جدید و زیبا برای ۴۰ کودک یتیم اوکراینی


تخت خواب های تک نفره و زیبا جای تخت های چند نفره و فلزی ، اتاق های جادار ، مراقبت به جای بستری در بیمارستان ، زمین بازی بزرگ و لباس های رنگارنگ و نو… این ها بخشی از اقداماتی است که دیتر بوهلن در بازدید از مناطق فقیر اوکراین انجام داده است.

سال ۲۰۰۳ بود که دیتر بوهلن همراه عوامل RTL به دیدار بچه های یتیم خارکوف در روسیه رفت. اینجا بزرگترین شهر بزرگ اوکراین و یکی از فقیر ترین مناطق این کشور است.

با تدابیری که قبلا انجام می شد در بازدید های مسئولین فقط یتیم خانه ها مرمت و تعمیر می شد اما این بار دیتر بوهلن به کمک مردم هزینه ساخت یک یتیم خانه نو و زیبا را پرداخت کردند…

 

سایت یکی از این یتیم خانه ها اعلام کرده بود ، خیلی شکه شدیم دیتر بوهلن را در این مناطق دیدیم. این می تواند خیلی ایده آل و کمک کننده برای وضع اینجا باشد.

دیتر گفت : بعد از این بازدید و چیزهایی که دیدم قطعا شب را نمی توانم بخوابم ! همچنین او اعلام کرده که کمک ها خودتان را به ساختمان جدید شبکه RTL بیاورید.

آلمان در این روزها دست خوش بحران اقتصادی است اما خوشبختانه تا ظرف چند روز مبلغی حدود ۵۰۵.۰۰۰ یورو برای ساخت این یتیم خانه در اوکراین جمع آوری شد.

توماس نیز در کارهای خیر بسیار دست دارد ، برای مشاهده آن ها بر روی عنوان ها کلیلک کنید : توماس حامی شرکت Rhenser برای کمک به کودکانحضور توماس در برنامه کمک به کودکان فقیر آفریقایی در شبکه ZDF و …

اطلاعات بیشتر در انجمن

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *