امروز برابر است با :11 ژوئیه, 2020

تراژدی غم انگیز دیتر و زن و فرزندان قبلی اش

[​IMG]


تاریخ درج مطلب ۹.۰۶.۲۰۱۰ ، مجله Freizeit revue

سال ها قبل و زندگی با همسر اول “اریکا” :

دیتر در شرح حال خودش می گوید : من بچه هایم را حداقل هفته ای چند بار می دیدم. درست غروب یکشنبه بود که در خانه اریکا بودیم.
مارک ( پسر دیتر ) متوجه شد که دیگر وقت خدا حافظ ایست . کنار در ایستاده بود و من او را بوسیدم گفتم : به زودی کودکم تا اندازه بینی ام قد خواهد کشید. به سرعت به سمت ماشین دویدم ، تا نتواند اشک هایم را ببیند…
در آینه دیدم پسرم در حال خنده است. بیرون رفتم و دیدم خنده نمی کند. پسرک کوچک می خواست فقط من را برای ماندنم متقاعد کند… خیلی سخت بود . باور دارم که پسرم از من قوی تر بود چون همان موقع با صدای بلند شروع به گریه کردن کردم … ” چه تراژدی خانوادگی است”

دیتر با همسر اول خود اریکا در ۱۹۸۳ ازدواج و در سال ۱۹۹۴ از یکدیگر جدا شدند.

[​IMG][​IMG]

مطلب درج شده در مجله : Freizeit revue

۴ سال قبل بود که مادر جوانترین پسرش یعنی استفانیا کاستر – Estefania Kuster یک هو وسایلش را جمع کرد و به همراه فرزندش موریس که ۱۰ ماه بیشتر نداشت از ویلای Tetenzen دیتر خارج شد. دیتر به هیچ وجه از رفتن آنها جلوگیری نکرد.
دیگر خیلی دیر شده بود . او رفت و از من دیر شد و من از این موضوع رنج می بردم. زمانی که او با وسایل من رفت ما چند پیام کوتاه و نامه به هم زدیم. اما بیهوده بود . جدا شدن از فرزند و گریه فرزند بر دوش بسیار سخت است …

هنگامی که دیتر در جزایر Mallorca بود همسر قبلی اش استفانیا هم با فرزند کوچیکشان موریس در این منطقه زندگی می کردند ، اما دیتر یک بار هم به ملاقات این دو نرفت.

این بچه می خواست ستاره ای در خانواده خود شود . هر پدری دوست دارد به فرزندش افتخار کند و با او بازی و شوخی کند. اما دیتر بوهلن این را نمی خواست ! او حتی نمی داند پسرش چند ساله است . موریس زمانی که یک سال داشت همراه مادرش استفانیا کاستر از دیتر جدا شد. دیتر حتی به جشن تولد موریس کوچولو هم نرفت . چرا او هیچ صحبتی از فرزند دوست داشتنی خود نمی کند؟ …

زمانی که فرزندشان به دنیا آمد دیتر گفت : ” من استاد عوض کردن پوشک هستم ! و این کار را به بهترین شکل انجام میدهم ”
. ۴-۵ سال پیش موریس کوچک همدم بوهلن بود و می خواست وارث پدر باشد. اما الان بوهلن فراموش کرده که که این بچه از گوشت و خون اوست ؟

[​IMG][​IMG]

استفانیا می گوید موریس در حال حاضر بدون پدر رشد می کند اما تحت حفاظت خوبی است.

اما زمانی که موریس به مدرسه برود همکلاسی ها او را دست نخواهند انداخت؟و یا نمی گویند آیا پدر خود را در تلویزیون دیده ای؟ و نمی گویند پدر تو بسیار ثروتمند است ؟ همه این صحبت ها در روح و روان این کودک زخم بسیار تاثی گذار خواهد بود.

در واقع شاید هنوز موریس نداند که دیتر پدرش است چون موریس می گوید بابا Pinot …

[​IMG]

استفایا در باره این مصاحبه می گوید : دیتر سه سال است حتی پیام یا یک سلام ساده هم به من نکرد.
با توجه به این موضوع بعید است که موریس بتواند رابطه کمی با پدر اصلی خود داشته باشد.

در حال حاضر موریس و مادرش به همراه همسر جدید آقای Pinot Persico چهل و هفت ساله در همان Mallorca زندگی می کنند.

دیتر تابستان را نیز در این جزیره است ، او گفته که اجاره خانه اینجا عالی است !

[​IMG]
استفانیا همراه Pinot Persico​

حال امروز دیتر می تواند نتیجه گیری تلخی داشته باشد که جدایی از زنان دوری از فرزندان را هم به همراه دارد و یا دیگر در شب نمی تواند دست توازش بر سر فرزند خود بکشد …

آیا چنین تراژدی در زندگی بوهلن تکرار خواهد شد … ؟!

“اطلاعات بیشتر در انجمن”

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *