امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021
dieter bohlen in berlin concert 2019

Meeega بازگشت از دیتر بوهلن!

۲۱ ژوئن ۲۰۰۳ یعنی ۱۶ سال پیش بود که دیتر بوهلن با گروه مدرن تاکینگ در برلین و مجموعه Berliner Wuhlheide روی صحنه رفت. این آخرین اجرای مدرن تاکینگ بود. آنها در بین ۱۳۰۰۰ نفر اجرا داشتند، چه بد کنسرتی بود. توماس و دیتر اصلا به هم توجهی نداشتند و با مخاطب ارتباطی برقرار نکردند. بعد از اجرا صحنه را ترک و راه خود را جداگانه پیش گرفتند…

۱۶ سال از آن روز می گذرد، حالا دیتر بوهلن همان نزدیکی ها است در ارگ اسپانداو (Zitadelle Spandau )، اما تنها. من دوباره در آنجا هستم.

۱۰۰۰۰ طرفدار با بازگشت دیتر بوهلن با او در ارگ اسپانداو دیدار کردند

شروع برنامه امیدوار کننده بود. دیتر بوهلن با چشمک به تماشاگران خود را سک-سی ترین مرد جهان معرفی کرد! این برنامه شاد دو ساعت به طول انجامید. با خوشحوالی ۱۰ هزار تماشاگر مرتب فریاد می زدند: دیتر، دیتر! و او هم به حضار پاسخ می داد: عزیز های دوست داشتنی من هستید!

دیتر کنسرت را با یکی از بهترین آهنگ های مدرن تاکینگ یعنی You can win if you want شروع کرد و در ادامه آهنگ هایی از گروه Blue System و ساخته هایش برای شرکت کنندگان مسابقه استعداد یابی DSDS را خواند. همه آهنگ ها زنده اجرا شد، البته با کپی پشتیبانی فنی. بوهلن خودش را از همه نظر خوب و آماده نشان داد، خصوصا صوتی و جسمی! علاوه بر این همه آهنگ ها در یک قالب ملودی جدید ساخته و اجرا شده بودند که بسیار جالب و سرگرم کننده بود.

آن شب دیتر بوهلن خود را یک هنرمند عالی نشان داد. قبل از اجرای هر آهنگ با تماشاگران صحبت می کرد و حرف های طنز می زد و با شوخی به آن ها می گفت: شما به خاطر من اینجا نیامده اید، ممکن است فکر کنید Ed Sheeran می خواهد بخواند!

مدت ها بود که از کنسرت به این اندازه لذت نبرده بودم. طرفداران خط به خط با گروه موسیقی آواز خواندند، به ویژه آهنگ های گروه مدرن تاکینگ. دیتر بوهلن نیز ابراز همدردی می کرد و می گفت شگفت انگیز است و خوشحال هستم که در اینجا حضور دارم.

بی نظیر بود، در انتها دیتر بوهلن با خواندن آهنگ خاطره انگیز You’re my heart, you’re my soul پیش مخاطبان زانو زد و از حضار به خاطر سال ها وفاداری شان تشکر کرد.

گزارش ویدیویی پیرامون این کنسرت:

“اطلاعات بیشتر در انجمن”


منبع:

  • روزنامه BILD، نوشته Dirk Steinbach
اشتراک گذاری