امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021
thomas ander action figure

مجسمه توماس آندرس جایزه ویژه Fan Party 2016

thomas ander action figure


همه ساله طی یک رسم قدیمی، توماس آندرس مراسمی را با طرفدارانش تحت عنوان International Fanday برگذار می کند . در این جشن کلیه هواداران توماس از سراسر دنیا جمع می شوند و در کنار برگذاری کنسرت امکان گرفتن امضا و عکس شخصی با وی را پیدا می کنند .

در کنار این برنامه جوایزی به طرفداران اهدا می شود . قرار شد جایزه ویژه این دوره یک اکشن فیگور یا مجسه کوچک از توماس باشد. گروه Doob که متخصص ساخت انواع اکشن فیگورهای سه بعدی و ساخت عروسک است وظیفه ساخت آن را به عهده گرفته است . توماس در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶ به محل کار گروه Doob می رود تا مراحل کار شروع شود.

در زیر نحوه تولید این مجسمه های مینیاتوری را می بینید. در ابتدا توماس وارد یک اسکنر بزرگ می شود تا مراحل ساخت شکل بگیرد:

 

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
[​IMG] [​IMG] [​IMG]

ناگفته نماند باتوجه به استقبال دوستداران توماس اندرس از این حرکت، شرکت Doob تعداد بیشتری از این نوع ماکت های ۳D تولید کرده است که می توان از فروشگاه های آنلاین این شرکت در دوسلدورف ، بارسلون ، برلین ، نیویورک ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو و سیدنی آن را سفارش داد و امکان ارسال آن به تمامی نقاط دنیا فراهم شده است .

نمونه ۱۵ سانتی متری مجسمه توماس ۱۱۴ یورو و ۲۰ سانتی متری آن ۲۴۹ یورو قیمت دارد . امکان ویژه دیگری که در این راستا فراهم شده ساخت ماکت شما در کنار این ماکت توماس آندرس است که بسیار وسوسه کننده خواهد بود.

 

“اطلاعات بیشتر در انجمن”


منبع:

  • www.doobgroup.com