امروز برابر است با :15 ژوئیه, 2024
ماسک های محافظت از کرونا با برند ThomasAnders !

ماسک های محافظت از کرونا با برند ThomasAnders !

اوایل اسفند ماه سال ۱۳۹۸ شمسی بود که خبرهایی از شیوع بیماری به نام کرونا (Covid19) نقل محافل شده بوده. در ابتدا منشا این بیماری را شهری به نام ووهان در کشور چین گزارش دادند. اما بعد مشخص گردید ماه ها پیش در سایر نقاط دنیا این بیماری دیده شده است. این بیماری تنفسی رفته رفته در اغلب کشورهای دنبا راه پیدا کرده و متاسفانه سبب از بین رفتن بسیاری از انسان ها در کره زمین شده است. هرچند خوشبختانه تعداد جان باختگان این بیماری به نسب افراد مبتلا شده بسیار پایین تر است.

بسیاری از افراد سرشناس و تاثیر گذار نظیر بازیگران، خوانندگان و شخصیت های سیاسی و فرهنگی در همه جای دنیا با محبوب یا در اصطلاح ترند کردن واژگانی نظیر #در_خانه_میمانیم سعی کردند تا مردم را متقاعد کنند در خانه بمانند و از آمد و شد های غیر ضروری منصرف کنند تا بیماری در وضعیت کنترل شده ای قرار گیرد.

آلمان نیز یکی از کشورهای درگیر این ویروس است که قربانیان و افراد بیمار شده زیادی بین اتحادیه اروپا به خود اختصاص داده است. توماس آندرس و همسرش کلودیا نیز در همان روزهای آغازین این همه گیری ویروسی جنبش ماندن در خانه را پیگیری کردند.

توماس آندرس و خانواده در جنبش در خانه می مانیم با هشتگ #WirBleibenZuhause ( در خانه میمانیم)

توماس آندرس و خانواده در جنبش در خانه می مانیم با هشتگ #WirBleibenZuhause ( در خانه میمانیم)

به تازگی نیز به سفارش توماس آندرس ماسک هایی با برند TA برای فروش قرار گرفته است تا مردم بیش از پیش برای ماسک زدن ترغیب شوند. این ماسک ها در دو رنگ سفید و سیاه تولیده شده است و به صورت خلاقانه ای امکان شل و سفت شدن بند ماسک تعبیه شده است. هریک از این ماسک های سفارشی حدود ۱۳ یورو برای خریداران آب می خورد.

پزشکان معتقد هستند شستشوی مکرر دست و زدن ماسک در مکان های عمومی بهترین راه حل از جلوگیری این ویروس محسوب می شود.

“اطلاعات بیشتر در انجمن”

اشتراک گذاری