امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021

قسمت هایی از گفته های توماس در کتاب ۱۰۰% Anders

توماس آندرس :
– او با زنان مانند یک بهره بردار رفتار می کند .
– از پنج فرزند خود هیچ کدام در جشنی مثل کریسمس حضور ندارند .
– او طمع کار ترین فرد است که میشناسم.


همانطور که می دانید در اوایل ماه اکتوبر ۲۰۱۱ از ( کتاب ۱۰۰Prozent Anders به قلم توماس آندرس ) در شهر کوبلنز آلمان رسما رونمایی شد.
وی در این کتاب نقد و گریزی به نحوه ارتباط با دیتر بوهلن ، حضور در مدرن تاکینگ ، ارتباط با نورا و گذشته خود … داشته است .

قبل از همه باید توجه داشت که توماس موفقیت خود را بدهکار دیتر بوهلنمدرن تاکیگ” است. او در کتاب خود شرحی از ارتباط با همکار سابق خود ، دیتر بوهلن می دهد . این ها گلچینی از صحبت های جنجالی او در کتابش است :

دیتر هیچوقت تغییر نخواهد کرد;

من دیتر را میشناسم، او مانند یک الگو است . اما همه چیز را برای خودش می خواهد . او تغییری نمی کند. توماس آندرس معتقد است که دیتر کمی خودخواه است .

بهره برداری;

گفته شده بود که نادیا همسر قبلی دیتر ۲۰ درصد از درآمد خود را هزینه هتل می کرد ، اگر چنین است چرا باید فردی با این همه ثروت با همسر خود چنین کند؟

پول ، پول …;

اگر دیتر بتواند چیزی رایگان بگیرد” نه” نخواهد گفت . به یاد می آورم یک سال در کریسمس ، دیتر از یک فروشگاه دستگاه سینتی سایزر ( دستگاه کوچک آهنگ سازی ) هدیه گرفت . اما به فرزندش مارک اجازه نمی داد که با آن بازی کند. دیتر طمع کار و خسیس است .

تنهایی;

این همه تمرکز بر پول اتفاقی نیست . به یاد می آورم ، او به راحتی در ۲۴ دسامبر مصاحبه در روسیه را پذیرفت . آن شب کریسمس بود ، در آن لحظه احساس می کردم که این مرد احساساتی است .او ۵ فرزند از ۳ خانوم مختلف داشت ، اما در آن لحظه و در کریسمس هیچ عجله ای برای بودن با آن ها یا کسی را نداشت .
چرا پول برای او آنقدر مهم است؟ پاسخ آشکار است ، آن ها به او قدرت و احترام می دهد .

نورا عاشق طلا و جواهر آلات گران;

توماس در آن دوران حساب بانکی قابل ملاحظه ای داشت. با همسر سابق خود که از خانواده ای ثروتمند بود ، لوکس زندگی می کرد.

توماس: در یک کلام بگویم : نورا کاملا دیوانه بود. یک روز او میخواست شش دستبند کارتیه- Cartier بخرد . همچین چزی فقط در شهر زوریخ بود .
فورا او با یک هواپیمای Firs Class به سمت سوئیس حرکت کرد ! و ۱۲۰.۰۰۰ مارک برای خرید همچین چیزی هزینه کرد!! البته بی عدالتی نباشد ، او کلیه هزینه های خرید دستبند را از جیبش پرداخت.

اشتیاق برای خرید;

از ترس اینکه نام تجاری مورد علاقه اش تولید مواد آرایشی را متوقف خواهد کرد ، نورا همیشه در فروشگاه ها در حال خرید بود! متاسفانه همین موضوع برای خرید لباس هم صدق می کرد! کمد های اتاق او در حال ترکیدن بود. چیزهایی که حتی یک بار هم نپوشیده بود. در خیلی از آن ها حتی برچسب مارک لباس هم کنده نشده بود، سپس نورا برخی از آن ها رو به دوستانش می داد!

“اطلاعات بیشتر در انجمن”