امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021

رویای سیاحت اکتشافی در آفریقا – مجله Bravo 1990

دیتر: از مسافرت لذت میبرم و عاشق ماجراجویی و تجربه هستم

رهبر گروه Blue System در ماه آپریل به قصد سرگرمی و فیلمبرداری ویدیو برای تک آهنگ جدید خود یعنی ۴۸Hours در آلبوم Obsession تصمیم به سفر در کشور کنیا گرفت.

کمپانی ظبط ۱۵۰۰۰ مارک از دیتر رشوه گرفت تا همسرش خانوم Nadia را همراه با پنج خدمه و  توشه عازم سفر کند.

پس از عبور از مرز کنیا محاکمه حتمی است! افکار سفر در روز اول برای همه یک کابوس شده بود. با توجه به کمبود وقت بوهلن بدون اجازه رسمی کار را برای عملیات فیلمبرداری شروع کرد. همه اعضا در دو خودرو عاضم محلی به نام Tsavo در کنیا شدند. بنا به دلایل معلوم هم باید سفر با یک خودرو جیپ صورت می گرفت.

در اولین توقف مسیر و در زمانی که فیلمبردار در حال گرفتتن تصاویر زیبا بود یک دفعه یک شیر از بوته ها بیرون آمد.

تیم وحشت کرده بود و ناگهان چرخ های ماشین داخل گودال گل افتاد و گل و لای به روی صورت و موهای دیتر پاشید.

علی رغم آسیبی که تجهیزات فیلمبرداری دیده بود دیتر داشت تازه از سفر لذت می برد و منتظر زمان برای این سیاحت اکتشافی و عکس گرفتن در این مناظر و وستای نزدیک بود…

بعد فیلمبرداری به زودی بلو سیستم خود را آماده برای برگذاری یک تور پنج هفته ای در جماهیر شوروی می کرد. از لنینگراد به ولادیوستوک .

به نظر می رسد دیتر تبدیل به یک شخص متفاوت شده، او گفته است ساخت آهنگ و کسب در آمد و پول مهمترین چیزهای جهان نیستند، خیلی نمیتوانم در استودیو بمانم و در غروب آنجا را ترک می کنم.

آهنگ با کارها و سازهای مصنوعی لذتش کمتر خواهد شد. در آینده بلو سیستم را با سازهای زنده و ارکستر سمفونی خواهید دید.

دیتر عاشق مسافرت و کسب و تجربه و ماجراجویی های آن است. فقط دو بار در هفته با خانواده اش در هامبورگ دیده می شود ، آپارتمان اصلی وی نیز در برلین قرار دارد.

“اطلاعات بیشتر در انجمن”