امروز برابر است با :31 مه, 2020

رونمایی رسمی از کتاب ۱۰۰%Anders به قلم توماس آندرس


برای شما با کتاب خود سرگرمی آوردم و شما را دعوت به یک سفر در طول زمانی دراز به عنوان یک خواننده پاپ ، تهیه کننده ، آهنگ ساز ، مجری تلویزیون ، فردی شوخ طبع ، شوهر ، پدر و در درجه اول به عنوان یکی از مردم !!! می کنم . ” توماس خطاب به طرفدارن خود  ”

در ۱۰ اکتوبر ۲۰۱۱ از کتاب  ۱۰۰% Anders ( نام اصلی ۱۰۰Prozent Aanders ) در کوبلنز  زادگاه توماس رو نمایی شد.

بدین ترتیب توماس برای رونمایی از این کتاب دیداری با طرفداران خود داشت . برنامه ساعت ۱۷ به وقت محلی آغاز شد. ابتدا رسانه ها ی مختلف آلمانی شروع به مصاحبه با توماس کردند .

و سپس او در کنار طرفداران خود عکس و امضا داد .

بعد از ارائه رسمی این کتاب ، توماس در بین ۱۷۰ نفر از مشتاقان خود شروع به خواندن بخش هایی مهم از مهم این کتاب کرد . ابتدا از Münstermaifeld محل اصلی تودش گفت ، به دوران کودکی اش رفت . از اولین گام خود در کسب و کار را تعریف کرد ، از دوران مدرن تاکینگ گفت و به همسر قبلی یعنی نورا و درباره کلودیا همسر فعلی اش و الکساندر فرزند خود رسید.

توماس خیلی حرفه ای و جذاب بود . مخاطبان در حال لذت بودند و مدام با خنده صحبت های توماس را قطع می کردند .

حضور همسر ، مادر زن و پدر زن توماس در پای صحبت هایش

در این کتاب به نگاهی متفاوت از پشت صحنه مدرن تاکینگ پرداخته شده و زندگی پر از حادثه توماس ، تعداد زیادی از عکس های شخصی ، طنز و صحبت هایی طعنه آمیز در آن وجود دارد .

چه اتفاقاتی افتاد ، با این حال او در سن ۶ سالگی تمام نیروهای خود را جمع کرد تا به یک خواننده خوب تبدیل شود . اما هیچ کس فکر آن را نمی کرد که در ۱۹۸۴ به خاطر موفقیت در مدرن تاکینگ به اوج محبوبیت خود برسد.

پس از جدایی مدرن تاکینگ ، آندرس شورع به کار انفرادی کرد و اتفاقات و ماجراجویی های زیادی رخ داد ، در روسیه تبدیل به یک فوق ستاره شد و آنجا محلی برای اجرای بیش از یک دو جین از کنسرت هایش شد! همچنین در متن آن درباره موفقیت در روسیه هم مطالب خوبی نوشته شده است .

در این کتاب توماس برای اولین بار درباره زندگی خود می گوید و بسیاری از مطالب شگفت انگیز را به قلم آورده است. در محتوای آن به صورت خاص درباره گردن بند جادویی “نورا” و این زن غیر قابل پیش بینی گفته شده است.

این کتاب به طور مشترک با همکاری خانوم Tanya Mei معاون سردبیر مجله BUNTE آلمان آماده شده است.

“اطلاعات بیشتر در انجمن”