امروز برابر است با :30 ژوئیه, 2021

دیتر در دره مرگ – مجله Bravo 1988

دیتر بوهلن: همیشه ویدیو های داخل استودیو خیلی خوب نیستند !
پنج روز مداوم باران می بارید . ما و گروه فیلم برداری فکر می کردیم که کار متوفق خواهد شد و باید با دست خالی و بدون کلیپ به خانه بر گردیم . دیتر وحشت هنگام فیلم برداری اولین ویدیو بلوسیستم به نام My Bed is too big را در آن روزها یاد آور می شود…

با Ginny Dupui ( خواننده ) و ۱۰ نفر از اعضای تیم Formula 1 تحت هدایت Kai von Kotze به دره مرگ در کالیفرنیا برای فیلم برداری عاضم شدیم.

این دره در ۸۰ کیلومتری وسط بیابان قرار داشت ، ماسه و شن های داغ ،جایی که درجه حرارت ۵۰ درجه و پر از مار و عقرب بود. علاوه بر این ها این محل اصلا بارندگی ندارد. این محل برای ساخت ویدیو بلو سیستم بسیار مناسب بود.


جاده اصلی دره مرگ – کالیفرنیا

دیتر و همراهانش در ۴ تریلر و چندین خودرو سواری که آورده بودند اسکان پیدا کردند ، چرا که در این محل و تمام شهرستان های اطراف هتلی برای اقامت وجود نداشت!

روز اول در دره مرگ ما کار خودمان را با دوش آب سرد شروع کردیم. ناگهان باران بسیار زیادی شروع به بارش کرد تا حدی که خدمه فیلم برداری ترجیح دادند به لس آنجلس و همان محلی که ویدیو House of mystic Lights گروه C.C. Catch ساخته می شد بروند.

دیتر و دست اندر کارانش به آن محل رفتند و بعد از اتمام ساخت ویدیو که پنج روز به طول انجامید تصمیمات جدید برای ساخت ویدیو خودشان گرفتند.

ابتدا قرار شد که ویدیو بلو سیستم اصلا ساخته نشود اما بعد از اینکه باران بند آمد دوباره به دره مرگ برای فیلم برداری بازگشتیم.

علاوه بر دیتر و خانومی در نقش همسرش ، یک ماشین هم در کلیپ خود نمایی می کند که مدلی قدیمی برای سال ۱۹۵۲ است. دیتر با ماشین سراسیمه در دست انداز ها درپی رویاهای گوناگون گذر می کند .

ایده ویدیو را خود دیتر داده بود ، داستان یک سفر در بیابان آمریکا و به دور از تمدن اروپایی و سر و صدا و شلوغی …

دیتر کار خارج از منزل را بیشتر از داخل استودیو دوست دارد. علاوه بر این معتقد است که همیشه ویدیو های داخل استودیو خیلی خوب نیستند. هزینه این ویدیو هم حدود ۲۰۰.۰۰۰ دلار برآورد شد.

پس از اتمام کار ویدیو وی و هم دستانش با روحیه ای خوب به آلمان بازگشتند. تنها دو نفر کمی ناراحت بودند آن هم آقای Fogel گیتاریست و Otto درامر گروه بودند که در سرمای آلمان ماندند و به سفر نیامدند!

“اطلاعات بیشتر در انجمن”