امروز برابر است با :25 سپتامبر, 2020

آندرس ، فاتح هالیوود – BUNTE 2015


تاریخ درج مطلب ۲۰۱۵.۰۸.۲۷ با مجله BUNTE

اولین حضور توماس آندرس در لس آنجلس آمریکا در حالی برگذار شد که برای بیش از ۱۰.۰۰۰ طرفدار بلیط فروخته شد .
مجله Bunte برای کسب خبر از این اجرا در محل برنامه حضورداشت .

شب های تابستان لس انجلس معمولا گرفته است ، دما ۳۰ درجه سانتی گراد بود . هزاران نفر از طرفداران با پتو و سبد تفریح  به فضای باز محل کنسرت واقع در Starlight Bowl آمده بودند .
همان توماس آندرس همراه با نوازندگان مدرن تاکینگ. این اولین برنامه شریک سابق دیتر بوهلن در پایتخت زیباترین سرگرمی های جهان است . بلیط های کنسرت کاملا از چند هفته پیش فروخته شده بود .
بیش از ۱۰۰۰۰ طرفدار بلیط های کنسرت را از ۴۰ تا ۱۲۵ دلار خریده بودند . باور آن دشوار است، حتی ستاره ای مانند Robbie Williams هم اینگونه استقبال نشد .

برای من بسیار افتخار آمیز است که بیش از ۱۲۰۰۰۰۰۰۰ فروش داشتم . این را توماس آندرس می گوید.
زمانی که توماس آندرس با ترانه Atlantis is Calling برنامه را شروع کرد همه جعیت با تلفن های خود از توماس عکس و فیلم می گرفتند و یک صدا فریاد می زدند : توماس ! توماس !

توماس و همسرش کلودیا در لس آنجلس
آنها کنار یک نخل کهن سال در بورلی هیلز ( جایی در لس آنجلس ) هستند

واقعیت این است که دیگر دیتر بوهلن در این گروه حضور ندارد و کسی متعجب نیست . توماس آندرس توضیح می دهد : موسیقی ما از مرزهای  نسل ها عبور کرده . این آهنگ ها را با ترکیب های جدید بازتولید کردیم . در لس آنجلس تقریبا مردمانی از تمام ملیت ها زندگی می کنند که از دهه ۸۰ با ما وفادار مانده اند .
آنها لباس های ساده ای پوشیدند ، هیچ کار پر زرق و برقی وجود ندارد . توماس با پیراهن و شلوار سفید ساده به همراه یک کفش بدون پاشنه Gucci است . در دوران فعالیت مدرن تاکینگ همه چیز متفاوت بود ، او لباس پوشیدن خود را تغییر داد .

طرفداران همراه توماس ترانه برادر لویی ، بانوی مهربان و اگر بخواهی پیروز می شوی را زمزمه می کردند . در نهایت او ۲۴ تک آهنگ مطرح را اجرا نمود . در تمام طول اجرای کنسرت ، کلودیا و فرزندشان الکساندر ۱۳ ساله در پشت صحنه نظاره گر برنامه بودند .

حتما آنها از سفر خانوادگی به سواحل غربی آمریکا لذت بردند . قطعا پسرشان از این برنامه فشرده کاری پدر و مادر خسته شده : سواحل ونیز ، محله بورلی هیلز ، خیابان بوتیک ، رودیو درایو (گرانترین خیابان آمریکا و بورلی هیلز ) ، عکاسی برای آلبوم جدید پدر در شهر پالم دیل .. ، اما در نهایت دلپذیر آنکه پدرش فاتح هالیوود بود .

“اطلاعات بیشتر در انجمن”


منبع :

  • مجله BUNTE