امروز برابر است با : 4 آوریل, 2020

پرونده استفاده توماس و دیتر از ماشین های گوناگون در ویدیو هایشان!

دو نکته !

“بوهلن عاشق ماشین است” اما “آندرس میانه خوبی با ماشین ندارد”

دیتر

دیتر بوهلن مرد شماره ۱ موسیقی آلمان بی نهایت به ماشین علاقه دارد. وابستگی او به ماشین تا آن حدی زیاد بوده که در بسیاری از موزیک ویدیو هایش می توان ماشین های مورد علاقه اش را دید!

  • شواهد:

برای مثال اگر به ویدیو My Bed Is Too Big که مربوط اولین آلبوم بلوسیستم یعنی ۱۹۸۸-Body heat است نگاه کنید در کل داستان آهنگ ، دیتر سوار بر یک ماشین لوکس قدیمی به دنبال معشوقه اش است.

در دو سال بعد همین اتفاق برای آهنگ ۴۸Hourse در آلبوم ۱۹۹۰-Obsession می افتد. دیتر با ماشین جیپ خود به یکی از روستاهای آمریکای جنوبی می رود و به دنبال عشقش در ۲ روز می گردد…

البته در ویدیو کلیپ آهنگ دیگر این آلبوم به نام When Sarah Smiles دیتر با همان ماشین قرمز قبلی آهنگ  My Bed Is Too Big به دنبال معشوقش می رود…

سال ۱۹۹۳ و آلبوم Backstreet Dreams نیز در ویدیو کلیپ آهنگ History دیتر سوار بر ماشین از نقاط مختلف شهر عبور کرده و تاریخچه عشق خود را باز گو می کند.

در میان مدل های ماشین دیتر معمولا Ferrari ها را بیشتر ترجیح می دهد و در همان دهه ۹۰ چند مدل از آن را داشت. البته او یک نوع Chevrolet هم داشته است . همچنین چند سال پیش یک مدل از مرسدس بنزش را یک دزد دیوانه دزدید! و به مدل های ماشن های دیتر جیپ و Porsche را هم باید اضافه کرد.

دیتر در اکتوبر ۱۹۹۸ یکی از ماشین هایش را در تصادفی که به همراه Nadja همسرش بود از دست داد. در حال حاظر نیز در ویلای شخصیش یک جیپ بزرگ دارد.

توماس


توماس نیز مانند دیتر در ویدیو هایش از ماشین های رنگارنگ استفاده کرده که امکان دارد اتفاقی باشد . به هر حال درست است که توماس بر خلاف دیتر با ماشین میانه خوبی ندارند اما در زمینه استفاده از ماشین دارای شباهت هایی هستند.

  • شواهد:

توماس نیز در اولین آلبوم تکی خود به نام Different – 1989 در  ویدیو موزیک آهنگ One Thing همانند دیتر سوار بر ماشین است و در شهر دور می زند!! و از نقاط مختلف شهر عبور می کند.

همچنین در آلبوم This Time سال ۲۰۰۴ ، در ویدیو کلیپ Tonight Is The Night این آلبوم ، توماس در کل ویدیو سوار بر ماشین است و می خواهد سر زمان مورد نظر به معشوقه اش در کافه ای برسد.

همینطور در ویدیو King Of Love همین آلبوم توماس در داخل یک واگن که به ماشینی متصل است حرکات جنتلمنی انجام می دهد! که چندان به داشتن ماشین توماس مرتبط نیست!!

از تشابهات دیگر این است که توماس حدود ۱۷-۱۸ سال پیش یک Golf GTI داشت که با همسر قبلی اش نورا مانند دیتر یک تصادف خطر ناک داشتند که هر دو از تصادف جان سالم بدر بردند.

توماس تا چند سال پیش یک Mercedes SL داشت.

مدرن تاکینگ


البته اگر کمی مو شکافانه تر نگاه کنیم موضوع استفاده از ماشین در کلیپ های این دو نفر ریشه در گذشته های دور تر دارد. زمان فعالیت در گروه مدرن تاکینگ !

  • شواهد:

اولین رو نمایی این ها از ماشین مربوط به ویدیو You Can Win If You Want گروه در اولین آلبوم آن هاست که توماس و دیتر بعد از تمام شدن آهنگ سوار بر ماشین های جدا گانه می شوند و می روند.

اصلا در دو آلبوم بعد یعنی In The Middle Of Nowhere 1986 ، آنها ترانه ای داشتند که محوریت آن یک ماشین کادیلاک بوده ! یعنی همان موزیک Geronimo’s Cadillac . البته این بار کادیلاکی که همه خانم ها را مجذوب و عاشق خودش کرده!گفته شده که همین کادیلاک جیرونیمو ماشین خود دیتر بوده و ازش استفاده کرده…

برویم به مدرن تاکینگ دهه ۹۰ به بعد آلبوم ۲۰۰۰-Year of the dragon ویدیو کلیپ Don’t Take Away My Heart . بار دیگر توماس و دیتر سوار بر ماشین هستند. البته اینبار یک ماشین عجیب و فضایی ! که به نظر نمیاد ماشین برای دیتر یا توماس بوده باشه!

آلبوم Victory 2002 آهنگ Ready For The Victory . توماس و دیتر در یک ماشین قرمز به بیرون از شهر برای تماشای یک مسابقه دعوا می روند.

البته سینگل همین آلبوم که Ready For The Victory باشد به سفارش مسابقات “فرمول ۱” کشور آلمان انحصارا توسط مدرن تاکینگ ساخته شد.و…

اطلاعات بیشتر در انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *